Nietypowy rozmiar kostiumu – to nie problem!

stroje_kapielowe_2019

Po czym poznać profesjonalistów od mody? Rozumieją, że kobiety nie dzielą się na blondynki, brunetki i rude w rozmiarach S, M i L, ale każda z nas jest unikatowa. Kostiumy kąpielowe plus size to doskonały przykład nowych standardów dbałości o Klientki!

Największym absurdem ostatnich dekad jest fakt, że kobiety próbują wpasować się w określone rozmiary odzieży, a nie na odwrót! Latem, ów trend jest szczególnie dotkliwy, bowiem kostiumy kąpielowe mają to do siebie, że nie wybaczają objętościowego niedopasowania. Cóż jednak zrobić, jeśli w sklepie wiszą trzy rozmiary bikini, a ty masz poetycko krągłe biodra lub imponująco duży biust?!

Wybór oznacza wolność

Normalność to słowo puste i krzywdzące. Tak naprawdę oznacza zaledwie statystyczną większość, a w domyślnym znaczeniu także nudę i rutynę. W modzie odzieżowej i bieliźnianej standardowe rozmiary ułatwiają producentom przygotowywanie oferty, ale zarazem utrudniają życie kobietom, które nie zostały stworzone przez kalkę. Odkąd kostiumy kąpielowe plus size stały się jednak faktem, Klientki mogą poszukiwać sklepów i sprzedawców, którzy rozumieją potrzebę mnogości wyboru.

Profesjonalni doradcy mają za zadanie doradzić i zaproponować kostiumy kąpielowe, które pasują indywidualnej sylwetce kobiety z krwi i kości. A takie znajdą się zawsze, trzeba tylko wiedzieć, co i jak maskować, na które elementy kroju zwracać szczególną uwagę.

Duży biust, obfite biodra, wystający brzuch…

… czyli typowe „mankamenty” naszych sylwetek. Ich negatywne postrzeganie wynika oczywiście tylko z powodu patrzenia na świat przez pryzmat stereotypowych ideałów – trudno osiągalnych i niekoniecznie zdrowych czy naturalnych. Czyż nie lepiej byłoby traktować je po prostu jako fizyczny parametr, na który wielka moda musi znaleźć elegancką odpowiedź?

Stroje kąpielowe plus size adresują wiele z tych anatomicznych charakterystyk. Jeśli nie czujemy się dobrze eksponując talię, mamy do wyboru ogromną gamę jednoczęściowych modeli o fasonach wyszczuplających oraz modne tankini, czyli zestawy z długim topem. Na duży biust proponowane są bikini z górą o specjalnym systemie wzmocnienia miseczek – tak, aby piersiom było modnie i wygodnie. Dla sylwetek typu gruszka z kolei ideałem są wspomniane już tankini oraz kostiumy kąpielowe o niskich wycięciach na nogi, zakrywające pośladki i wysmuklające optycznie biodra.

Plażowe zestawienia czy kostiumy kąpielowe plus size z dodatkami

Jak więc spakować się na wymarzone wakacje? Najpierw znajdź sklep oferujący duży wybór modeli różnych producentów oraz wsparcie konsultantów. Następnie sformułuj swoje oczekiwania i wątpliwości. Nie bądź przy tym skromna – płacisz, więc masz prawo wymagać. Określ realistycznie swoją figurę – sprecyzuj jak duży biust wchodzi w rachubę, ile masz w biodrach, czy jesteś wysoka, itp.

Aby czuć się komfortowo w różnych okolicznościach, weź pod uwagę różne kostiumy kąpielowe – dobrze mieć w walizce jeden kryjący model jednoczęściowy i jedno bikini lub tankini. Mając więcej dwuczęściowych kostiumów, będziesz mogła różnie kombinować góry i doły – to dzisiaj bardzo modne. Wreszcie, nie wahaj się też poprosić o sugestie dodatków typu koszule, spódniczki plażowe lub pareo – one również pozwolą czuć się pewniej w każdym rozmiarze!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *