Idealne proporcje ciała na wyciągnięcie ręki. Niezwykle skuteczny LipoLife 3G

Nieproporcjonalna figura, tłuszcz odkładający się w talii, pośladkach, a nawet w okolicy podbródka to problemy, nad którymi od lat pochylają się specjaliści medycyny estetycznej. Jak pomóc pacjentom w osiągnięciu idealnej sylwetki, pięknych kształtów i pełnego zadowolenia ze swego wyglądu? Czasem wysiłki pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej poprzez dietę czy ćwiczenia nie dają pożądanych rezultatów. Gdy popularne metody zawodzą lub potrzebne jest silne wsparcie, warto sięgnąć po najnowsze i sprawdzone osiągnięcia medycyny estetycznej. Pracę nad wymarzoną figurą możemy rozpocząć od zabiegu lipolizy laserowej, zwanej inaczej liposukcją laserową. Bardzo dobre efekty otrzymujemy stosując metodę odsysania tłuszczu LipoLife 3G. Skuteczność zabiegu oraz jego wielotorowe działanie sprawia, że staje się on jedną z najbardziej pożądanych procedur medycznych stosowanych w modelowaniu sylwetki.

Jak działa LipoLIfe 3G?

System kompleksowej lipolizy laserowej pozwala na odessanie tłuszczu z wybranych okolic, jednoczesną poprawę kondycji skóry, jej ujędrnienie i obkurczenie, a dzięki pozyskaniu wysokiej jakości tłuszczu, możliwe przeszczepienie go w inny obszar ciała podczas tego samego zabiegu. Z terapii mogą korzystać osoby, które pragną wyrzeźbić sylwetkę poprzez pozbycie się nadmiernych ilości tłuszczu, w konkretnych partiach ciała i chcą osiągnąć efekty szybko, bez konieczności odbywania długiej rekonwalescencji i martwienia się o pozostałe po zabiegu blizny. Z jednej strony LipoLife 3G pomaga pozbyć się tłuszczu, z drugiej zaś dostarcza materiał wysokiej jakości, który zgodnie z życzeniem pacjenta może posłużyć do wypełnienia pośladków, piersi czy policzków, nadając im pożądany, idealny kształt.

Technologia LipoLife 3G

Urządzenie do lipolizy laserowej LipoLife 3G to połączenie kilku nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Przede wszystkim wyposażone jest w laser diodowy o odpowiedniej długości fali (1470nm), który nie uszkadza komórek tłuszczowych, dzięki czemu możliwe jest ich dalsze wykorzystanie. Tkanka tłuszczowa zostaje rozbita tak, aby możliwe było jej pobranie. Dodatkowym efektem zastosowania wiązki lasera jest obkurczanie tkanek oraz pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu. Dzieje się tak, dzięki podgrzaniu skóry do temperatury około 70 stopni. Obok lasera działają dwie pompy ssące, które przechwytują tkankę tłuszczową opracowaną laserowo oraz pompa perystaltyczna, która dostarcza znieczulenie w miejsce poddane zabiegowi.

Bezpieczeństwo zabiegu modelowania sylwetki LipoLife 3G

Zabieg odsysania tłuszczu LipoLife 3G jest procedurą bezpieczną. Urządzenie wyposażone jest w innowacyjne włókno Angel, które pozwala na emitowanie światła lasera w sposób radialny, czyli po okręgu (wokół siebie). Sprawia to, że energia rozkłada się równomiernie, co zwiększa bezpieczeństwo pacjenta. Ryzyko poparzenia zostało wyeliminowane dzięki systemowi kontroli temperatury, zastosowanemu w urządzeniu LipoLife 3G. Nad komfortem i spokojem pacjenta czuwa podczas zabiegu anestezjolog, stosując odpowiednie znieczulenie. Zazwyczaj nie ma konieczności powtarzania zabiegu, ponieważ jego działanie jest rozłożone w czasie. Poprawa następuje stopniowo i na końcowy efekt należy poczekać około 4-6 miesięcy, choć pierwsze różnice widoczne są bezpośrednio po kuracji. Dzieje się tak, ponieważ skóra potrzebuje czasu, aby odpowiednio się obkurczyć i napiąć.

Po zabiegu redukcji tkanki tłuszczowej

Jak informują eksperci z Klinik Medbeauty Dr Andrzej Kępa, po zabiegu należy przestrzegać kilku ważnych zasad. Przede wszystkim należy przyjmować przepisany antybiotyk, unikać sauny i gorących kąpieli, a jeśli lekarz zalecił, konieczne jest noszenie specjalnej bielizny uciskowej. Przez pewien czas należy unikać nadmiernej aktywności fizycznej.

Osoby zainteresowane zabiegiem, zapraszamy do kontaktu oraz na stronę https://drkepa.com.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *