Piękna i gładka skóra? Zdecyduj się na lifting skóry za pomocą SonoQueen!

To prawdziwy przełom w dziedzinie medycyny estetycznej: zabieg SonoQueen, wykorzystujący nowoczesne technologie ultradźwiękowe, pozwoli osiągnąć efekt liftingu bez skalpela. Ten bezpieczny i przede wszystkim efektywny zabieg z zakresu medycyny estetycznej przywróci gładkość i jędrność Twojej skórze. Wystarczy jeden zabieg, aby cieszyć się widocznymi i długotrwałymi efektami, o jakich wszyscy marzymy.

Czym jest zabieg SonoQueen?

Zabieg SonoQueen wykorzystuje nowoczesną technologię bezinwazyjnego liftingu skóry twarzy i ciała, poprzez dostarczenie energii ultradźwiękowej do głębokich warstw skóry. Tym, co szczególnie wyróżnia ten innowacyjny zabieg estetyczny, jest zastosowanie technologii HUFI (sfokusowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości), która pozwala osiągnąć pogłębiający się w czasie efekt napięcia i liftingu twarzy. Zabieg odbywa się w komfortowy dla pacjenta sposób i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Zainteresowani tą metodą odmłodzenia skóry, zapytaliśmy specjalistów z poznańskiej kliniki MediArt Clinic o to, jak uzyskać efekt liftingu bez skalpela i w jaki sposób mogą w tym pomóc zabiegi estetyczne SonoQueen.

Najwyższa jakość SonoQueen w MediArt Clinic

Specjaliści MediArt Clinic posiadają szeroką ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, wśród której każdy z pacjentów znajdzie propozycję odpowiadającą jego potrzebom. Zabieg SonoQueen jest zabiegiem odmładzającym i odchudzającym, który opiera się na falach ultradźwiękowych i pozwala na uzyskanie długotrwałych efektów. Specjaliści zajmujący się liftingiem w klinice MediArt Clinic w Poznaniu przeprowadzają ten zabieg w sposób maksymalnie komfortowy dla pacjenta. Ultradźwięki wykorzystywane do liftingu nie wywołują bólu, dzięki czemu cały proces jest przyjemny i bezbolesny. W MediArt Clinic trwa on zaledwie około 30 minut i nie wymaga specjalnych przygotowań.

Wielofunkcyjność, która zachwyca

Zabieg SonoQueen precyzyjnie wychodzi naprzeciw potrzebom większości pacjentów. Jego skuteczność w niczym nie odbiega od tradycyjnego liftingu, a daje za to bardziej naturalne i długotrwałe efekty. Wszystko za sprawą ultranowoczesnej technologii, która skupia ultradźwięki w jednej wiązce, na małym obszarze skóry. W praktyce fale oddziałują zarówno na skórę właściwą, jak i tkankę tłuszczową oraz powięź mięśniową. Wielofunkcyjność sprawia, że SonoQueen może być wykorzystywany na różnych płaszczyznach. Specjaliści MediArt Clinic rekomendują go do:

  • liftingu skóry twarzy, szyi oraz dekoltu;
  • redukcji zarówno płytkich, jak i głębokich zmarszczek;
  • rozświetlenia i ujędrnienia wiotkiej skóry;
  • zmniejszenia nadmiaru skóry na powiekach;
  • redukcji tkanki tłuszczowej.

Bezpieczny lifting skóry

SonoQueen, oferowany w klinice medycyny estetycznej Mediart Clinic, jest wyjątkowo bezpiecznym liftingiem skóry, który nie wymaga rekonwalescencji. Wszystko za sprawą tego, że podczas zabiegu nie jest stosowany inwazyjny lifting skóry, który przerywałby tkanki skórne. Specjaliści z MediArt Clinic zrezygnowali także z preparatów, które mogłyby wywoływać niepożądane reakcje układu immunologicznego pacjenta. Cały zabieg liftingu twarzy i ciała SonoQueen jest nieinwazyjny i nie niesie za sobą żadnego zagrożenia, a jego przebieg jest pod stałą kontrolą lekarza MediArt Clinic.

Piękno zatrzymane na dłużej

Co najważniejsze: SonoQueen pozwala na osiągnięcie optymalnych efektów już po jednym zabiegu. Pierwsze rezultaty, w postaci ujędrnionej skóry, widoczne są natychmiast po wykonanym zabiegu SonoQueen, a pełen efekt, w postaci głębokiego liftingu skóry, następuje po upływie około 3 miesięcy. Spektakularne możliwości SonoQueen sprawiają, że efekt liftingu twarzy oraz ciała utrzymuje się nawet przez kilka lat. Dzięki temu nie ma potrzeby częstego powtarzania zabiegu, a pacjenci cieszą się piękną i gładką skórą przez naprawdę długi czas.

Szczegółowe informacje na temat zabiegu SonoQueen w klinice medycyny estetycznej MediArt Clinic w Poznaniu można znaleźć na stronie internetowej kliniki.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *