Alma Harmony XL Pro – jedno rozwiązanie na wiele problemów

Niejednokrotnie zastanawiałyśmy się, jak fajnie byłoby móc nieco poprawić swoją urodę. Chętnie pożegnałybyśmy zmarszczki, rozstępy czy naczynka. Pozbyłybyśmy się wieloletnich blizn, poprawiłybyśmy jędrność i elastyczność skóry. Chętnie rozstałybyśmy się z poszarzałą cerą i zmianami pigmentacyjnymi. A może chciałabyś pozbyć się uciążliwego tatuażu, który tylko przypomina ci o błędach młodości? Wiemy, znamy i słyszałyśmy, że gabinety medycyny estetycznej oferują takie zabiegi. Można w nich poprawić to i owo, jednak nigdy nie miałyśmy odwagi, aby się tam wybrać. Nie wiemy, jak do tego podejść, nie znamy się na typach zabiegów i nie wiemy, który z nich byłby dla nas najodpowiedniejszy. Może warto jednak przełamać się i spróbować. By było nam łatwiej, pokażemy kilka z możliwych rozwiązań.

Dość popularne w klinikach i gabinetach w ostatnim czasie stały się urządzenia izraelskiej firmy Alma Lasers – Harmony XL Pro. Zapytaliśmy ekspertów z kliniki mediartclinic.pl z czego wynika ich popularność.

Harmony XL Pro – to przede wszystkim wszechstronność. Może obsługiwać kilka rodzajów laserów, podczerwień i ultradźwięki – czyni to z niej platformę wielofunkcyjną. Wiele technologii w jednym systemie – można powiedzieć o Harmony XL Pro. Lekarze w gabinetach mogą wybierać spośród 30 głowic dedykowanych dla tego urządzenia, które gwarantują aż 65 możliwości zastosowania. Specjaliści mogą więc dostosowywać jego możliwości do swojej specjalności, a przede wszystkim potrzeb pacjenta. Połączenie technologii oferowanych przez Harmony XL Pro w jednym zabiegu pozwala uzyskać spektakularne efekty – dodaje ekspert z mediartclinic.pl w Poznaniu.

Do jakich zabiegów wykorzystuje się Harmony XL Pro?

Aby lepiej zorientować się, jaki zabieg byłby dla nas wskazany, zobaczmy co oferuje ta platforma.

  • Usuwanie rumienia, pajączków na twarzy czy nogach, redukowanie przebarwień, teleangiektazja, usuwanie trądziku różowatego czy piegów – do zabiegów usuwających powierzchniowe zmiany stosuje się głowicę DYE-VL. Fale laserowe pobudzają melaninę do odnowy. Przy zabiegu nie stosuje się znieczulenia, gdyż głowica chłodząca zapewnia wystarczające zabezpieczenia i nie jest ono wymagane. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Wykonuje się go najczęściej w seriach 3-6 zabiegów w trzytygodniowych odstępach.
  • Usuwanie tatuażu – dzięki zastosowaniu głowicy laserowej Q-switch Nd-YAG możliwe jest rozbicie barwnika stanowiącego tatuaż i wchłonięcie go przez organizm. Pozwala to na całkowite pozbycie się tatuażu, w bardzo trudnych przypadkach staje się on wyblaknięty i mało widoczny.
  • Usuwanie rozstępów, blizn, ujędrnienie i wygładzenie skóry, poprawa jej kolorytu, zmniejszenie porów – tu zastosowanie znajduje głowica iPixel. W skórze wykonuje się mikrouszkodzenia wielkości pixela – stąd jego nazwa. W ten sposób uruchamiane są procesy regeneracyjne, a także produkcja nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Zabieg trwa do 35 minut, powinno się go powtórzyć od 3 do 5 razy w co najmniej dwutygodniowych odstępach.
  • Ujędrnienie, odmłodzenie, regeneracja, lifting skóry – do tego zadania stosuje się głowicę ClearLift. Działa mechanicznie, tworząc ogniska zapalne. Działanie to, podobnie jak w przypadku zastosowania głowicy iPixel, rozpoczyna proces odbudowy skóry oraz tworzenie nowego kolagenu. Skóra staje gładka, zagęszczona, jędrna. Głowica pozwala wykonywać zabiegi nawet na delikatniejszych partiach ciała, jak szyja, dekolt.

Trudno dokładnie określić, jaki zabieg i dla kogo jest idealny. Ten krótki przegląd może stać się podpowiedzią i zachętą dla wahających się. Zabiegi z wykorzystaniem HarmonyPro XL są bezpieczne, skuteczne i małoinwazyjne – nie trzeba się więc ich bać. Aby najlepiej dobrać zabieg, najlepiej umówić się na konsultacje w gabinecie, tam profesjonaliści po zapoznaniu się z naszym problemem dobiorą nam kurację najlepszą dla nas i dającą optymalne efekty.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *