5 sugestii dotyczących idealnych oświadczyn

Dla większości kobiet moment zaręczyn jest kluczowy w podejmowaniu decyzji o założeniu rodziny. Z tego powodu mężczyzna, który stara się o rękę swojej ukochanej, powinien przygotować się na tą okoliczność w sposób szczególny. Jeśli oczywiście zależy mu na jak najlepszym efekcie końcowym! Jak się za to zabrać? Przeczytaj 5 sugestii dotyczących idealnych oświadczyn i daj ponieść się własnej fantazji!

Przygotuj pierścionek

Zacznij od tego, co będzie Twoim atrybutem, czyli poszukaj odpowiedniego pierścionka zaręczynowego. Wbrew pozorom ten element jest bardzo istotny. Kobiety bowiem w pierwszej chwili będą podziwiały jego wygląd. Pamiętaj, żeby wcześniej zmierzyć niepostrzeżenie swojej ukochanej palec, na którym będzie go nosić. Idealne oświadczyny to radość partnerki, wynikająca z Twojej dojrzałości, dlatego pokaż jej, że potrafisz zadbać o jej ozdobę. Zwróć uwagę jaką biżuterię nosi i obserwuj czym się zachwyca oglądając wystawy sklepów jubilerskich. Rodzaj pierścionka zaręczynowego dobierz zgodnie z jej stylem i preferencjami, a sukces murowany!

Wybierz fantazyjne miejsce

Idealne oświadczyny to takie, które z przyjemnością wspomina się przez całe życie. Postaraj się więc o znalezienie wyjątkowego miejsca, które będzie piękne i niepowtarzalne. Romantyczna kolacja w ekskluzywnej restauracji to bardzo popularne rozwiązanie. Jeżeli chcesz być oryginalny, zaproponuj swojej wybrance małżeństwo na przykład na zagranicznym wyjeździe na łonie natury, kiedy będziecie sami. Intymność  w tak ważnej chwili jest niesłychanie cenna.

Zrób to w odpowiednim momencie

Równie istotne jest, aby idealne oświadczyny były propozycją dostosowaną do sytuacji. Najlepiej, jeśli podarujesz pierścionek kobiecie w momencie wspólnego relaksu, a nie na przykład po kłótni czy w nerwowej atmosferze. W przeciwnym wypadku ukochana może odebrać zaręczyny, jako paniczny sposób na zgodę, a nie poważną, przemyślaną decyzję z Twojej strony.

Ponadto wybierz okres, w którym kobieta się tego nie spodziewa, ponieważ mile ją tym zaskoczysz i sprawisz ogromną przyjemność. Takie zaręczyny z pewnością wspomina się z rozrzewnieniem i dumą, że partner potrafi dochować tajemnicy i organizować niespodzianki.

Okaż jej szacunek

Najpewniej wszystkie kobiety uwielbiają, kiedy mężczyźni okazują im szacunek. To przede wszystkim sposób ich traktowania, czułość, delikatność, a także sposób komunikowania się. Idealne oświadczyny powinny więc być taktowne wobec ukochanej. Pamiętaj, żeby nie używać wulgaryzmów w czasie tej ważnej rozmowy, a także spytać ją o małżeństwo w sposób otwarty i z pokorą. Kobieta ma wybór, nie musi się zgodzić, dlatego bierz pod uwagę oba warianty.

Zadbaj o atmosferę

Uśmiech, piękny pierścionek, chwila napięcia i będzie po sprawie! Jednak warto zwrócić uwagę, że odpowiednia atmosfera może pomóc wam obojgu dobrze się poczuć. Wiadomo, że emocje Cię nie opuszczą, jest to przecież moment kulminacyjny waszego związku, ale postaraj się maksymalnie rozluźnić, dzięki czemu będziesz emanować pozytywną energią!

Zaręczyny to chwila, która na długo zapada w pamięć, dlatego dobrze jest zadbać o ciepłą, romantyczną atmosferę. Szeptanie ukochanej do ucha miłych słówek, delikatne pocałunki i przytulanie z pewnością sprawdzą się na idealne oświadczyny, których kobieta nigdy nie zapomni. Ten moment jest również szczególnie ważny dlatego, że macie szansę na stworzenie nowego domu i rodziny. Podejście mężczyzny, który wykazuje inicjatywę, a także jest odważny, niewątpliwie świadczą o odpowiedzialności oraz ogromnej miłości, co jest spełnieniem marzeń każdej, nawet najbardziej skrytej kobiety.

 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *