Ultradźwięki najlepszym sposobem na cellulit! Zobacz, jak działa zabieg Intelect RPW na skórę pomarańczową!

Cellulit jest jedną z tych niedoskonałości, z którą walczy na co dzień ogromna ilość kobiet na całym świecie. Nie dość jednak, że cellulit atakuje nawet 90% wszystkich pań, to jego usuwanie wcale nie należy do najłatwiejszych zadań. Kremy, masaże, dieta i ćwiczenia fizyczne – choć to tradycyjne i najpopularniejsze metody usuwania cellulitu, nie zawsze przynoszą pożądane efekty w walce ze skórką pomarańczową. Dziś zdecydowanie lepsze rezultaty redukcji cellulitu jesteśmy w stanie osiągnąć przy pomocy nowoczesnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jednym z nich jest zabieg Intelect RPW, wykorzystujący działanie dobrze znanych w medycynie ultradźwięków. Na czym polega przewaga tego zabiegu nad innymi metodami likwidacji cellulitu? Podpowiadamy, dlaczego warto zdecydować się na terapię ultradźwiękami!

Sposób na cellulit – ultradźwięki!

Dlaczego zabiegi z wykorzystaniem technologii ultradźwięków są dziś uznawane za jeden ze skuteczniejszych sposobów na cellulit? To przede wszystkim dlatego, że ultradźwięki oddziałują bezpośrednio na źródło powstawania cellulitu, czyli tkankę tłuszczową deformującą wygląd naszej skóry i sylwetki. W przypadku zabiegu Intelect RPW, w wykonywaniu którego specjalizują się lekarze z kliniki Melitus w Warszawie, odpowiadają za to dwie głowice urządzenia emitującego rozproszoną falę akustyczną. Pierwsza głowica rozprzestrzenia radialną falę uderzeniową, która docierając do głębokich warstw skóry, skutecznie usuwa cellulit, podczas gdy druga, poprzez emisję drgań o mniejszym nasileniu, wykonuje drenaż limfatyczny. Działania te pozwalają nie tylko na widoczną redukcję uporczywego cellulitu, lecz także perfekcyjne wymodelowanie i ujędrnienie ciała.

Ultradźwięki w kosmetyce – dla kogo Intelect RPW?

Zabieg na cellulit z wykorzystaniem technologii RPW to doskonały sposób na redukcję zarówno niewielkiej skórki pomarańczowej, jak i widocznego cellulitu o II lub III stopniu zaawansowania. Terapia ta sprawdzi się też u osób, które, poza uporczywym cellulitem, chciałyby się również pozbyć nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych miejsc na ciele i nadać swojej skórze elastyczności. Warto przy tym zaznaczyć, że zabieg pozwala perfekcyjnie rzeźbić ciało, a nawet zmniejszyć jego obwód o kilka centymetrów!

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg na cellulit ultradźwiękami?

  • Zabieg charakteryzuje wysoka skuteczność w walce z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej – widoczne efekty w postaci zwiększenia jędrności i napięcia skóry można zauważyć już po pierwszym wykonanym zabiegu.
  • Efekty są długotrwałe – nie znikają po kilku tygodniach, tak jak w przypadku wielu domowych metod redukcji cellulitu.
  • To jedna z najbezpieczniejszych i najmniej inwazyjnych metod modelowania sylwetki – fale ultradźwiękowe i radiofrekwencyjne nie uszkadzają zewnętrznej warstwy skóry, nie powodują blizn ani przebarwień.
  • Zabieg nie wywołuje też uciążliwych dolegliwości bólowych – dobór odpowiedniego poziomu intensywności sprawia, że zabieg jest też dla pacjenta niemalże bezbolesny.
  • Efekty są dużo szybciej i bardziej widoczne niż w przypadku stosowania domowych metod, np. balsamu antycellulitowego czy zwykłego masażu.
  • Zabieg można wykonywać bez względu na porę roku i poziom nasłonecznienia, co odróżnia tę metodę m.in. od zabiegów z wykorzystaniem lasera.

Więcej informacji na temat zabiegu Intelect RPW znajdziesz na stronie:

http://klinikamelitus.pl/kosmetyka/intelect-rpw/

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *